Listy poświąteczne od Mikołaja

Kto powiedział, że Mikołaj nie może napisać do dziecka po Świętach Bożego Narodzenia? Oczywiście, że może. Taka korespondencja z pewnością sprawi mnóstwo radości każdemu maluchowi. Co Święty może napisać w takim liście? O tym przeczytacie poniżej. Zachęcamy do lektury!

Niespodzianka dla malucha

 

List od Świętego Mikołaja, który przebywa na wakacjach i odpoczywa po pracowitych Świętach będzie miłą niespodzianką dla każdego dziecka. Maluch z pewnością ucieszy się, że Mikołaj myśli o nim nie tylko w Święta Bożego Narodzenia, ale również, gdy jest na przykład na wakacjach.

Co Święty Mikołaj może napisać z takim liście?

Tutaj jest wiele możliwości, Święty może napisać dosłownie wszystko.

  1. Co porabia Mikołaj?

Zazwyczaj we wstępie listu Mikołaj opowiada o pracowitych Świętach i o tym, jak napracował się ze swoimi reniferami, by dostarczyć prezent każdemu grzecznemu dziecku. Mikołaj snuje opowieść o tym, jak wygrzewa się na słońcu wraz ze swoimi pomocnikami, jak Rudolf hasa po plaży, a elfy lepią kulki z piasku.

  1. Pochwały i przestrogi

W takim liście Mikołaj może również powiedzieć dziecku jak ważne jest, aby maluch zjadał całe obiady, sprzątał swoje zabawki i słuchał rodziców. Drobna przestroga od samego Świętego na pewno odniesie skutek.

  1. Zapowiedź świątecznych odwiedzin

Oczywiście Mikołaj pyta również czy dziecku podobały się świąteczne prezenty i mówi o tym, jak to napracował się z elfami, by wszystko było na swoim miejscu. Święty obiecuje również dziecku, że, jeśli tylko będzie grzeczne, w najbliższe Święta Bożego Narodzenia również zostawi upominek pod choinką.

Jak zamówić taki list?

Aby zamówić taki list wystarczą odrobina czasu i kilka kliknięć. Wszystko możemy opisać w trzech krokach:

  1. Wybór szablonu – dostępne są różne wzory listów, wybierać możemy między listami o różnej tematyce, dedykowanymi dla dziewczynek i dla chłopców. Każdy list można dowolnie edytować, a dzięki temu napisać parę słów na temat hobby dziecka, jego zainteresowań bądź talentów. Oczywiście w liście obowiązkowo należy wpisać imię dziecka.
  2. Płatność – dodamy, że cena takiego listu to około 19 złotych, choć czasem organizowane są promocje i list można zakupić w nieco tańszej cenie.
  3. Po zaksięgowaniu płatności list wysyłany jest pod wskazany adres. Listy mogą być wysyłane do krajów na całym świecie. .

Zakończenie

Poświąteczny list, który dotrze do Twojego dziecka tradycyjną pocztą będzie świetną niespodzianką. Personalizowana treść, ręcznie malowane obrazki, piękna złota pieczęć z pewnością zrobią na maluchu wielkie wrażenie i będą wspaniałą pamiątką na całe lata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *