Listy od Świętego Mikołaja

Choć do Bożego Narodzenia jeszcze bardzo daleko, warto pomyśleć o zaskakującym prezencie dla swojej pociechy. Gwarantujemy, że list, który otrzyma od samego Świętego Mikołaja będzie strzałem w dziesiątkę. Poniżej najważniejsze informacje na temat listów od Świętego Mikołaja firmy Elfi.

List od Świętego Mikołaja – co to?

 

List od Świętego Mikołaja to spersonalizowany list dla Twojego dziecka. Dostępne są szablony listów dla dziewczynek i chłopców w różnym wieku, dzięki czemu można wybrać ten, który najlepiej pasuje do naszego dziecka. Każdy list można w dowolny sposób edytować. W liście od Świętego Mikołaja obowiązkowo musi pojawić się imię dziecka, można też zawrzeć w nim informacje na temat hobby malucha, jego ulubionego przedmiotu w szkole, czy też niewielkich wad, na przykład umieścić kilka zdań, że maluch powinien częściej sprzątać swój pokój.

Oprócz fajnej treści warto tutaj również wspomnieć o ciekawych i pięknych, ręcznie malowanych ilustracjach oraz o złotej pieczęci, która widnieje na liście.

Co trzeba zrobić, aby zamówić list od Świętego Mikołaja?

Wystarczy kilka kliknięć i gotowe! Zamówienie listu zajmie Wam zaledwie parę chwil, a maluchowi sprawi wielką radość. Po wejściu na stronę https://www.listymikolaja.pl/list-od-mikolaja.html wystarczy wybrać szablon, lekko go przeedytować i koniec. Po zaksięgowaniu wpłaty – koszt takiego listu to około 19 złotych, choć nie ukrywamy, że często organizujemy promocje i wtedy list można zakupić nawet za około 16 złotych, wyślemy list tradycyjna pocztą.

Na koniec

List może być świetnym upominkiem dla jednego bądź kilku dzieci. Maluch może otrzymać list przed Świętami – Mikołaj może przypomnieć dziecku, że odwiedzi je w Święta pod warunkiem, że będzie grzeczne, w prezencie świątecznym, czy po Świętach, wtedy Mikołaj może zapowiedzieć swoją wizytę w przyszłym roku. Podpowiadamy, że dobrym pomysłem jest zamówienie listów od Świętego Mikołaja dla całej klasy maluchów. Każde dziecko dostanie wtedy spersonalizowany list, w którym oprócz imienia dziecka pojawi się również kilka pochwał od Świętego Mikołaja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *