Listy od Mikołaja do firm

Chyba nie znajdziemy osoby, która nie ucieszyłaby się z listu od Świętego Mikołaja. Taka niespodzianka wywoła uśmiech na twarzy najmłodszych, ale również nieco starszych osób, na przykład pracowników Twojej firmy – zwłaszcza, jeśli w takim liście pojawi się kilka miłych słów. Co dokładnie mamy na myśli? O tym przeczytacie poniżej. Zachęcamy do lektury!

Pochwała pracowników

Szefowie zazwyczaj nie mają zbyt wiele czasu na rozmowę ze swoimi pracownikami. Stres, spotkania i mnóstwo spraw, z którymi muszą się uporać sprawiają, że nawet, gdy widzą doskonałe efekty pracy oraz zaangażowanie pracownika nie mają czasu, aby mu o tym powiedzieć. Oczywiście, żadnego szefa nie można za to winić. Podpowiadamy jednak, że przynajmniej raz w roku warto zadbać o to, by pracownicy czuli się docenieni. Drobna pochwała z pewnością zwiększy efektywność każdego z pracowników, a świadomość, że jego praca została dostrzeżona na długo poprawi jego samopoczucie i samoocenę.

Pochwały możemy udzielić osobiście, ale jeśli już wiemy, że nie będziemy mieć czasu, by porozmawiać z każdym z pracowników, możemy skorzystać z pomocy Świętego Mikołaja oraz jego elfów i wysłać do naszych pracowników piękny list.

Niespodzianka z Laponii

W liście Mikołaj może opowiedzieć, że już od dawna obserwuje, jak dobrze Krzysztof, Alicja czy Radek radzą sobie z obowiązkami służbowymi, pochwalić motywację do pracy, sumienność czy doskonale opracowane comiesięczne raporty.Mikołaj może też pochwalić pracowników ze zachowanie spokoju w bardzo nerwowych sytuacjach, za pracę w grupie czy punktualność – wszystko zależy od Twoich preferencji i specyfiki branży, którą się zajmujesz, ale gwarantujemy, że dobre słowo od Świętego Mikołaja może naprawdę wiele zdziałać.

Co więcej, na liście oprócz treści widnieje również piękna, ręcznie wykonana złota pieczęć, pod którą znajduje się podpis Świętego Mikołaja. Warto również wspomnieć o ręcznie malowanych grafikach. Całość robi wrażenie i sprawia, że każdy obdarowany czuje się wyjątkowo.

Prezent dla pracowników

Jeśli więc szukasz pomysłu na wyjątkowy i oryginalny prezent dla swoich pracowników, za pomocą którego pokażesz, że doceniasz ich pracę, list od Świętego Mikołaja będzie idealny.

Co trzeba zrobić, aby wysłać taki list? Na rynku wiele firm świadczy taką usługę, wśród nich wymienić możemy firmę Elfi. Wystarczy tylko podać imię pracownika, wybrać treść, którą oczywiście można w dowolny sposób edytować i to wszystko. List trafi w ręce pracownika za pośrednictwem tradycyjnej poczty.

Do dzieła!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *