List od Mikołaja dla chłopca

Z pewnością każdy mały mężczyzna ucieszy się z listu od Świętego Mikołaja, co ważne, taki list wcale nie musi być wysyłany w okresie świątecznym – taką niespodziankę można sprawić maluchowi o każdej porze roku.

Niespodzianka od Mikołaja

 

List od Świętego Mikołaja to tradycyjny list, który można bardzo sprawnie zamówić. Choć dostępne są różne szablony listów, każdy z nim można w dowolny sposób edytować i dostosować do osobowości adresata.

List od Świętego Mikołaja – dlaczego warto?

Dlaczego warto zamówić list od Świętego Mikołaja? Argumentów przemawiających za zamówieniem dla malucha takiej niespodzianki jest całe mnóstwo:

  1. Taki list będzie fajną niespodzianką dla malucha i wspaniałą pamiątka.
  2. W treści listu można umieścić pochwały dla malucha, na przykład pogratulować mu pięknych rysunków, tego, że bardzo ładnie gra na gitarze czy też powiedzieć, dobrze, że pamięta o codziennym sprzątaniu pokoju.
  3. W liście można również zawrzeć jakąś naukę dla malucha. Święty może opowiedzieć o tym, jak ważne jest, żeby nasz mały mężczyzna pomagał innym, zjadał całe posiłki czy codziennie ścielił łóżko.

Jak zamówić list od Świętego Mikołaja?

Zamówienie listy od Świętego Mikołaja dla chłopca jest bardzo proste i przebiega sprawnie. Wystarczy wybrać któryś szablonów, do wyboru między innymi mamy: Efli pomocnik, Ach te ciasteczka, Urodziny łakomczuszka, Trele morele pomysłów taki wiele, Reniferowy galop, Rudolf w potrzebie i inne.

Każdy list można w dowolny sposób spersonalizować, a co za tym idzie, stworzyć treść, która będzie w 100% pasowała do naszego dziecka, jego hobby, zalet czy drobnych wad. Na liście oprócz treści będą znajdować się również piękne, ręcznie malowane ilustracje oraz złota pieczęć.

Po zaksięgowaniu wpłaty – koszt takiego listu to około 17-19m złotych. Listy są dostarczane za pośrednictwem poczty do każdego miejsca nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Dopowiemy również, że listy dostarczane są w pięknych kopertach.

Na koniec

Choć w naszym artykule skupiliśmy się na listach od Świętego Mikołaja dla chłopców, dostępne są również listy dla dziewczynek, dla niej i dla niego czy też dla pracowników. Taki list będzie wyjątkową niespodzianką, jeśli wiech chcecie kogoś pozytywnie zaskoczyć, list od samego Świętego Mikołaja będzie idealny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *